map

Twój Asystent AI w komunikatorze GG

Aktywuj GG Premium i zatrudnij własnego Asystenta AI! Chatbot oparty na sztucznej inteligencji wyręczy się w rozmowach, gdy będziesz niedostępny lub po prostu zbyt zabiegany. Do Twojej dyspozycji oddajemy zaawansowanego Asystenta oraz panel do wzbogacania go wiedzą - o Twojej ofercie, zainteresowaniach, osobie. Asystenta możesz zainstalować na swojej stronie, swoim profilu GG.

Skonfiguruj i wytrenuj Asystenta AI

Prowadzisz firmę? Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? Jesteś influencerem?

Asystent AI w GG pomoże Ci w odpowiadaniu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, a Twoi klienci, fani otrzymają natychmiast informacje. Uruchomienie Asystenta jest szybkie, łatwe w obsłudze.

Jak aktywować Asystenta AI na swoim GG?

1. Aktywuj GG Premium. Swojego Asystenta może posiadać tylko Użytkownik GG Premium. Pisać do Asystenta mogą wszyscy internauci. Ważne! Również ci, którzy nie posiadają numeru GG, a odwiedzają Twoją stronę mogą do niego napisać poprzez okienko rozmowy na stronie.

2. Wyposaż Asystenta AI w unikalną wiedzę o Tobie lub Twojej firmie. Pamiętaj, że na starcie Asystent jest jak niemowlę i nie ma wiedzy o Tobie, Twojej firmie, aktywności. Możesz go jednak łatwo i szybko nauczyć, jak ma odpowiadać. Zrobisz to na dwa sposoby:

  1. Wyślij plik z informacjami – W arkuszu Excel zrób dwie kolumny, w jednej wpisz pytania jakich się spodziewasz, a w drugiej wpisz odpowiedzi. W podobny sposób wpisuj kolejne pytania i odpowiedzi. W ten sposób przygotowany arkusz zapisz na komputerze w pliki .xls. , xlsx, lub .csv i zaimportuj go do bazy wiedzy Asystenta.
  2. Wpisuj ręcznie pytania i odpowiedzi – Możesz dodawać wątki tematyczne i zbiór pytań przez formularz online służący do budowy bazy wiedzy Asystenta. W każdej chwili szybko możesz zaktualizować dany wątek, odpowiedź, dopisać szczegóły oferty cenowej lub rozdział o Twojej działalności. Dzięki temu Asystent będzie miał aktualizowaną wiedzę.

 

Kiedy włączyć Asystenta AI w GG?

Zleć mu pracę, gdy będziesz bardzo zajęty. Asystent GG w Twoim imieniu i z Twojego numeru GG będzie odpowiadał na przychodzące wiadomości. Im lepiej wyposażysz go w unikalną wiedzę, tym lepiej. Możesz w każdej chwili wyłączyć Asystenta, gdy wolisz osobiście odpisywać na zadawane pytania przez GG. 

Asystent AI na Twojej stronie, profilu GG i pod numerem GG

Asystent AI w GG rzadko ma wolne i sporo pracy. Ale to lubi. Okienko rozmowy z Asystentem (widget) możesz udostępnić na swojej stronie internetowej, w sklepie.

 

Jeżeli nie masz własnej strony, to możesz włączyć Asystenta na swoim profilu GG i będzie on tak samo użyteczny. Jeśli chcesz sam odpisywać i dać trochę wolnego Asystentowi, zaloguj się po prostu wtedy na dany numer GG i ustaw status GG na „Dostępny”.

Gdy ponownie będziesz chciał aktywować Asystenta AI, po prostu ustaw status „Asystent AI”, a wówczas to bot będzie odpisywał za Ciebie.

Podstawowe ekrany aplikacji do trenowania Twojego Asystenta AI

Ekran do logowania. Zaloguj się do swojego numeru GG.

Uwaga: tylko osoby posiadające GG Premium, mogą mieć swojego Asystenta AI. Zobacz jak łatwo aktywować GG Premium za tylko 9,90 zł miesięcznie i zyskać korzyści.

 

Na ekranie startowym masz kilka opcji do wyboru:

Import gotowych plików.

Import gotowych plików z wcześniej przygotowaną bazą wiedzy dla bota, możesz dokonać na ekranie pokazanym poniżej. Akceptowane są następujące formaty plików do importu: xls, xlsx, csv.

Możesz również wyeksportować do pliku cała bazę wiedzy w jaką dotychczas wyposażyłeś bota. W tym celu naciśnij przycisk Export.

Konfiguracja bota na stronę www

 

Konfiguracja Bota widocznego na profilach GG

PAMIĘTAJ

Asystent AI w GG to rozwiązanie przydatne w określonych sytuacjach. Wyręczaj się nim, ale również sam rozmawiaj przez GG z fanami, klientami, znajomymi 🙂 

Zobacz, jak działa przykładowy Asystent AI o imieniu aGGa na naszej stronie www.gg.pl

Porozmawiajmy