map

FAQ

Masz pytanie? Zanim napiszesz - zobacz odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

GG Czat to całkowicie bezpłatne narzędzie.

Po pierwsze musisz mieć swoją stronę www, do której możesz dodawać widget’y (jest to możliwe jeśli możesz dodawać kod HTML).

Musisz mieć również numer GG. Zastanów się czy chcesz użyć do tego numeru, z którego korzystasz na codzień, czy może wolisz utworzyć do tego nowy profil.

Następnie wygeneruj i skopiuj kod GG Czata i wstaw go na swojej stronie.

Przede wszystkim sprawdź czy Twój serwis blogowy daje Ci możliwość wstawiania dodatków (widget’ów) czyli dodawania własnego kod HTML. Jeśli nie masz pewności przejrzyj FAQ swojego serwisu blogowego.

GG Czat możesz umieścić na swojej stronie www. Skopiuj wyświetlony kod HTML i wklej go na Twojej stronie internetowej lub blogu.

Pamiętaj, że każdy właściciel GG Czata może mieć ustalone konkretne godziny pracy i to właśnie w tych godzinach jest dostępny. Poza godzinami pracy okno czata jest niedostępne pomimo to możesz zostawić wiadomość na którą uzyskasz odpowiedź kiedy czat będzie aktywny.

Nie ma takich ograniczeń.

Możesz wygenerować tyle okienek ile potrzebujesz.

GG Czat jest zsynchronizowany z Twoim numerem GG. Jeśli chcesz być aktywny, włącz komunikator GG i ustaw status na „dostępny”. Jeśli Twój status jest ustawiony jako „niedostępny” lub gdy masz wyłączony komunikator Twój czat jest nieaktywny.

Tak, rozmowy są prywatne. Każdy gość Twojej strony widzi puste okienko jeśli sam nie prowadzi z Tobą rozmowy.

Sprawdź czy jesteś zalogowany na ten sam profil (numer GG), który podałeś generując GG Czat, jeśli nie pamiętasz, najprościej będzie wygenerować kod od nowa i wstawić go na stronę jeszcze raz.

Pamiętaj, że abyś mógł rozmawiać z użytkownikami przez GG Czat, powinieneś mieć wyłączoną opcje “Pokazuj status tylko znajomym”. Ustawienie tej opcji ogranicza wyświetlanie statusu tylko do znajomych z Twojej listy kontaktów, więc również do odwiedzających przez strony internetowe.

Każda. Dla Ciebie jako Użytkownika GG nie ma znaczenia skąd przychodzi wiadomość. Ważne jedynie byś nie blokował sobie wiadomości od użytkowników spoza Twojej listy kontaktów, ponieważ użytkownik czata jest anonimowy (jego numer GG jest tymczasowy).

Korzystając z nowego GG zapewniasz sobie najlepszą interakcję. Na przykład komunikator odróżnia użytkownika czata od innych użytkowników spoza Twojej listy.

Nie, GG Czat jest aplikacją do łatwej w obsłudze komunikacji indywidualnej i anonimowej. Możesz zamieszczać go na wielu stronach, ale nie będziesz informowany o tym, z którego okienka prowadzona jest rozmowa.

Nie, każdy użytkownik pozostaje anonimowy, w trakcie rozmowy zostaje mu nadany tymczasowy nr GG, który nie jest jego prawdziwym profilem GG.

Nie. Aby rozmawiać z klientem korzystającym z GG Czata, nie musisz mieć uruchomionej żadnej ze stron na których GG Czat jest podłączony.
Okienko GG Czata wyświetla się osobie, która odwiedza Twoją stronę. Wiadomości, które Ci prześle wyświetlą się w Twoim komunikatorze.
Aby być w kontakcie z klientem musisz mieć uruchomioną aplikację GG, nie stronę.

Włącz GG i zaloguj się na profil, który podałeś generując kod GG Czata. Wiadomości przysyłane z czata wyświetlają się w Twoim komunikatorze, tak jak każde inne wiadomości. Upewnij się, że nie blokujesz wiadomości od użytkowników spoza Twojej listy kontaktów.

Nie możesz. Tak działa ta aplikacja – ludzie mogą komunikować się z Tobą anonimowo – bez logowania, gdybyś zablokował dostęp jakiejś osobie – zablokowałbyś dostęp każdemu.

„Przepraszamy wystąpiły problemy z połączeniem. Przeładuj czata” to znak, że gdzieś między Twoim komputerem, a naszym serwerem nastąpił problem z siecią i połączenie zostało zerwane. Po prostu kliknij GG Czata, by odświeżyć okienko. Pamiętaj, że od tej chwili właściciel strony może pomyśleć, że jesteś nową osobą.

Okienko GG Czat jest częścią strony, jeśli w trakcie rozmowy strona zostanie przeładowana (odświeżona), rozmowa zostanie przerwana, a okienko czata załaduje się od nowa. Pamiętaj, że dla właściciela strony od tej pory jesteś nowym rozmówcą. Jeśli w trakcie rozmowy chcesz przeglądać strony, “odczep” okienko klikając ikonkę w jego prawym górnym rogu.

Wystarczy usunąć kod z twojej strony. To wszystko.

Nadal coś jest niejasne?

Wypełnij formularz. Odpowiemy na Twoje pytania.

Porozmawiajmy